Zvětšení prsou – Aquafilling

Novinka ! Zvětšení prsou pro štíhlé – gelem Aquafilling ®

Dívky a ženy, které chtějí mít větší prsa či plnější dekolt, ale nemají přebytečný tuk na těle a nechtějí implantáty, mohou i tak jásat. Na naší klinice lékaři zvětšují prsa pomocí stabilního bezobalového injekčního implantátu na základě hydrofilního gelu nazvaného Aquafilling®. Podle přání klientky lze díky výplni postupně zvětší objem prsou o 2 až 3 velikosti a vytvarovat nádherná mladistvá a sexy prsa.  Výplňový materiál Aquafilling® se tedy může aplikovat štíhlým ženám, které jsou starší 18 let, nechystají se v nejbližší době otěhotnět, či jsou půl roku po kojení. Zákrok trvá 2 až 3 hodiny, je minimálně bolestivý. Klientka může ihned odejít domů a dělat běžné činnosti. Zákrok se dělá v lokální anestezii a po něm zůstávají malé jizvičky v místě vpichu injekční stříkačky. Jediné, co je zapotřebí, ošetřovat  nejméně týden místo vpichu, aby nedošlo k infekci. 

Na naší klinice provádí tento moderní zákrok MUDr. Lada Novotná,   která se specializuje na výplně pomocí gelu Aquafilling.

Gel po implantaci přitahuje v tkáních záporně nabité molekuly extracelulárního matrix – kolagen a elastin, čímž dodává pokožce dlouhotrvající pružnost a pevnost. Díky velkému obsahu fyziologického roztoku po aplikaci implantátu Aquafilling ® se uvolňují vazby a do 10 % materiálu se v průběhu do 10 let vylučuje s močí.

Technologie Aquafilling ® je založena na využití výplňových implantátů nové generace.

Aquafilling ® svými vlastnostmi a strukturou nejlépe vyhovuje vnitřnímu prostředí lidského těla, což prakticky eliminuje pooperační komplikace a vedlejší účinky.

Kromě toho Aquafilling ® přináší bezkonkurenční a opravdu trvalé estetické výsledky. Zákrok AQUAFILLING je méně traumatický a téměř bezbolestný, pacientka se může vrátit zpět do normálního života v den operace.

Aquafilling ® je nový postup v plastické chirurgii, který umožní kvalitativní pokrok v oblasti augmentace prsou, ale i tvarování hýždí.

S příchodem implantátu Aquafilling ® se augmentace prsou stává méně invazivní. Klinická studia prokázala:

 • příznivý průběh krátkého pooperačního (po aplikačního) období;
 • žádné bolesti nebo krátkodobá ztráta pracovní schopnosti, pacientka se hned vrací do společenského, sociálního a pracovního života;
 • žádné infiltráty, jizvy ani velké otoky v oblasti zákroku, tím pádem nejsou s operační ránou spojená rizika, jako rozestup operační rány, tvorba keloidních jizev, špatné hojení rány;
 • nevyžaduje celkovou anestezii, tím pádem nejsou rizika plicní embolie, toxického šoku a následky po anestezii;
 • žádné zatvrdnutí kapsuly po implantaci, tím pádem žádné riziko reoperace kapsuly;
 • žádné známky zánětu a alergické reakce v oblasti zákroku;
 • žádná migrace ani posun z místa aplikace;
 • žádná fragmentace, protržení, svraštění implantátu, přírodní textura měkkých tkání jak v časném pooperačním období, tak po několika letech po zákroku

Komplikace a nežádoucí účinky chirurgického zákroku Aquafilling nebyly pozorovány. Pacienti jsou velmi spokojeni s výsledkem a aplikací.

Svými vlastnostmi implantát Aquafilling napodobuje pružnost měkkých tkání těla. Dosažený estetický výsledek a přirozenost se zachovávají po celou dobu trvání implantátu v těle. Díky zanedbatelnému výskytu jakýchkoliv nežádoucích reakcí lze Aquafilling charakterizovat jako nejbezpečnější fyziologický injekční implantační materiál používaný v plastické chirurgii mléčné žlázy a hýždí. V současné době je materiál Aquafilling dle svých vlastností unikátní.

Implantáty Aquafilling jsou:

 • BEZ KOMPLIKACÍ díky fyziologickému složení gelu
 • NEKARCINOGENNÍ
 • NETERATOGENNÍ
 • NESTĚHOVAVÝ: velmi lepkavý gel
 • NETOXICKÝ: monomerní amid
 • BEZ TKAŇOVÝCH REAKCÍ vyvolaných materiálem
 • HYPOALERGENNÍ díky fyziologickému složení gelu

Aquafilling® je vyráběn v Evropě v podnicích, které mají certifikáty GMP a ISO

Aquafilling® je označen značkou CE

Aquafilling® je registrován v Evropě

GrandClinic > ZVĚTŠENÍ PRSOU > Zvětšení prsou – Aquafilling

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Aquafilling 

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botulotoxinu 

Lipolýza

Pro muže

* - povinné údaje