Zvětšení prsou – Aquafilling

Novinka ! Zvětšení prsou pro štíhlé – gelem Aquafilling ®

Dívky a ženy, které chtějí mít větší prsa či plnější dekolt, ale nemají přebytečný tuk na těle a nechtějí implantáty, mohou i tak jásat. Na naší klinice lékaři zvětšují prsa pomocí stabilního bezobalového injekčního implantátu na základě hydrofilního gelu nazvaného Aquafilling®. Podle přání klientky lze díky výplni postupně zvětší objem prsou o 2 až 3 velikosti a vytvarovat nádherná mladistvá a sexy prsa.  Výplňový materiál Aquafilling® se tedy může aplikovat štíhlým ženám, které jsou starší 18 let, nechystají se v nejbližší době otěhotnět, či jsou půl roku po kojení. Zákrok trvá 2 až 3 hodiny, je minimálně bolestivý. Klientka může ihned odejít domů a dělat běžné činnosti. Zákrok se dělá v lokální anestezii a po něm zůstávají malé jizvičky v místě vpichu injekční stříkačky. Jediné, co je zapotřebí, ošetřovat  nejméně týden místo vpichu, aby nedošlo k infekci. 

Na naší klinice provádí tento moderní zákrok MUDr. Lada Novotná,   která se specializuje na výplně pomocí gelu Aquafilling.

Gel po implantaci přitahuje v tkáních záporně nabité molekuly extracelulárního matrix – kolagen a elastin, čímž dodává pokožce dlouhotrvající pružnost a pevnost. Díky velkému obsahu fyziologického roztoku po aplikaci implantátu Aquafilling ® se uvolňují vazby a do 10 % materiálu se v průběhu do 10 let vylučuje s močí.

Technologie Aquafilling ® je založena na využití výplňových implantátů nové generace.

Aquafilling ® svými vlastnostmi a strukturou nejlépe vyhovuje vnitřnímu prostředí lidského těla, což prakticky eliminuje pooperační komplikace a vedlejší účinky.

Kromě toho Aquafilling ® přináší bezkonkurenční a opravdu trvalé estetické výsledky. Zákrok AQUAFILLING je méně traumatický a téměř bezbolestný, pacientka se může vrátit zpět do normálního života v den operace.

Aquafilling ® je nový postup v plastické chirurgii, který umožní kvalitativní pokrok v oblasti augmentace prsou, ale i tvarování hýždí.

S příchodem implantátu Aquafilling ® se augmentace prsou stává méně invazivní. Klinická studia prokázala:

 • příznivý průběh krátkého pooperačního (po aplikačního) období;
 • žádné bolesti nebo krátkodobá ztráta pracovní schopnosti, pacientka se hned vrací do společenského, sociálního a pracovního života;
 • žádné infiltráty, jizvy ani velké otoky v oblasti zákroku, tím pádem nejsou s operační ránou spojená rizika, jako rozestup operační rány, tvorba keloidních jizev, špatné hojení rány;
 • nevyžaduje celkovou anestezii, tím pádem nejsou rizika plicní embolie, toxického šoku a následky po anestezii;
 • žádné zatvrdnutí kapsuly po implantaci, tím pádem žádné riziko reoperace kapsuly;
 • žádné známky zánětu a alergické reakce v oblasti zákroku;
 • žádná migrace ani posun z místa aplikace;
 • žádná fragmentace, protržení, svraštění implantátu, přírodní textura měkkých tkání jak v časném pooperačním období, tak po několika letech po zákroku

Komplikace a nežádoucí účinky chirurgického zákroku Aquafilling nebyly pozorovány. Pacienti jsou velmi spokojeni s výsledkem a aplikací.

Svými vlastnostmi implantát Aquafilling napodobuje pružnost měkkých tkání těla. Dosažený estetický výsledek a přirozenost se zachovávají po celou dobu trvání implantátu v těle. Díky zanedbatelnému výskytu jakýchkoliv nežádoucích reakcí lze Aquafilling charakterizovat jako nejbezpečnější fyziologický injekční implantační materiál používaný v plastické chirurgii mléčné žlázy a hýždí. V současné době je materiál Aquafilling dle svých vlastností unikátní.

Implantáty Aquafilling jsou:

 • BEZ KOMPLIKACÍ díky fyziologickému složení gelu
 • NEKARCINOGENNÍ
 • NETERATOGENNÍ
 • NESTĚHOVAVÝ: velmi lepkavý gel
 • NETOXICKÝ: monomerní amid
 • BEZ TKAŇOVÝCH REAKCÍ vyvolaných materiálem
 • HYPOALERGENNÍ díky fyziologickému složení gelu

Aquafilling® je vyráběn v Evropě v podnicích, které mají certifikáty GMP a ISO

Aquafilling® je označen značkou CE

Aquafilling® je registrován v Evropě

GrandClinic > ZVĚTŠENÍ PRSOU > Zvětšení prsou – Aquafilling

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botulotoxinu 

Lipolýza

Pro muže

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad
* - povinné údaje