PRO MUŽE

Na naší klinice rádi vítáme i muže, kteří o sebe dbají a chtějí se zbavit příznaků stárnutí. Zvláště, kdy pracují v mladém kolektivu. I jim vadí nadměrná kůže na horních či dolních víčkách. Zákrok, který trvá pouhých 45 až 60 minut pomáhá nejen k estetickému vylepšení vzhledu, ale také snižuje únavu očí, bolesti hlavy a slzení.

V dnešní době patří k častým zákrokům i zmenšení prsou u mužů. Opět během hodiny Vám dokážeme odsát přebytek tukové tkáně z obou prsou a budete pyšní na své tělo a nestydět svléknout před ženami.

A muži často řeší i podkožní tuk v partiích břicha či boků. Máte podobný problém a sportování, běhání, posilování právě na tyto oblasti nepomáhají. Právě naše bezbolestná liposukce pomocí Body Jet a našich špičkových plastických chirurgů Vám pomůže. A věřte, liposukce má trvalý efekt. Navíc zákrok se dělá v lokální anestezii a nezanechává viditelné jizvy.

K oblíbeným zákrokům patří i trvalé odstranění pocení v podpaží. Pocení je sice zdravé, ale nadměrné obtěžuje. Po našem hodinovém zákroku se muži zbavují nepříjemného problému.


GrandClinic > PRO MUŽE

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje