PRO MUŽE

Na naší klinice rádi vítáme i muže, kteří o sebe dbají a chtějí se zbavit příznaků stárnutí. Zvláště, kdy pracují v mladém kolektivu. I jim vadí nadměrná kůže na horních či dolních víčkách. Zákrok, který trvá pouhých 45 až 60 minut pomáhá nejen k estetickému vylepšení vzhledu, ale také snižuje únavu očí, bolesti hlavy a slzení.

V dnešní době patří k častým zákrokům i zmenšení prsou u mužů. Opět během hodiny Vám dokážeme odsát přebytek tukové tkáně z obou prsou a budete pyšní na své tělo a nestydět svléknout před ženami.

A muži často řeší i podkožní tuk v partiích břicha či boků. Máte podobný problém a sportování, běhání, posilování právě na tyto oblasti nepomáhají. Právě naše bezbolestná liposukce pomocí Body Jet a našich špičkových plastických chirurgů Vám pomůže. A věřte, liposukce má trvalý efekt. Navíc zákrok se dělá v lokální anestezii a nezanechává viditelné jizvy.

K oblíbeným zákrokům patří i trvalé odstranění pocení v podpaží. Pocení je sice zdravé, ale nadměrné obtěžuje. Po našem hodinovém zákroku se muži zbavují nepříjemného problému.


GrandClinic > PRO MUŽE

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botulotoxinu 

Lipolýza

Pro muže

BioMat Amethyst

 

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad
* - povinné údaje