Aplikace botulotoxinu

Aplikace botulotoxinu

Vrásky z lásky, ze starostí, stresu, ale dělají se i s přibývajícím věkem, při stárnutí. Zatímco mužům v jakémkoliv věku sluší a nikdo se nepohoršuje, že je vystavují na odiv, u žen jsou v současné době vrásky brány jako něco nepatřičného. Proč prozrazovat věk u ženy, když je po ruce známý „zmizík“ botulotoxin. Přece injekční aplikací botulotoxinu lze vyhladit nejdříve vrásky tzv. mračivku, vrásky mezi obočím, které se vytvářejí většinou po oslnění sluncem jako první, nebo vrásky na čele, ale i vráskové vějířky kolem očí. A když se vytvářejí první vrásky u rtů, či bezi nosem a tváří, lze také včas zasáhnout a aplikovat botulotoxin.

Po jeho aplikaci se dočasně přeruší nervové spojeni ovládající mimické svaly, které nedostanou signál ke smrštění a relaxují. Ošetření botulotoxinem, který je přírodní, čistý protein, je bezpečné. Jeho kouzlo spočívá i v tom, že působí jen v místě vpíchnutí a účinek působí nejméně půl roku, někdy i déle.

Ošetření botulotoxinem trvá půl hodiny a po zákroku můžete dělat vše, jako obvykle. Maximální efekt , tj. vyhlazení vrásek v dané oblasti obličeje, se dostaví do 4 dnů.

Injekční aplikaci botulotoxinu a zle použít k těmto ošetřením:

  • Vrásky na čele
  • Vrásky od mračení (oblast glabely – u kořene nosu)
  • Vrásky kolem zevních očních koutků
  • Vrásky kolem horního rtu
  • Pokleslé ústní koutky
  • Vrásky na krku
GrandClinic > OMLAZENÍ > Aplikace botulotoxinu

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botulotoxinu 

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje