Korekce dolních víček

Korekce dolních víček

Zdravé a krásné oči dodávají tváři mimořádnou přitažlivost a půvab, proto se o ně musíme starat co nejlépe. V očích se nám odráží všechno, co cítíme radost, lásku i bolest. A krásný pohled by neměl být zarámovány kruhy či pytli pod očima. U žen i mužů mohou objevovat takové estetické vady na kráse ve 40 letech, kdy začne povolovat kůže. Jedná se o ochabnutí tukových váčků, ve kterých je oko uloženo a navíc dochází k jejich vyklenutí neboli prolapsu.  

Právě prolapsy dolních víček, tzv. pytle pod očima, mohou zbytečně prozrazovat váš věk. Stačí jeden pátravý pohled zvědavce a je to jasné. Operace dolních očních víček se provádí v lokální anestezii při plném vědomí klientky či klienta. Řez se vede těsně pod řasami a poté se odstraní nadbytečná kůže a zvětšené tukové váčky. U mladších lidí se tuk dá odsát přes spojivky, tedy bez jizev.

U zdravých klientů není zvláštní příprava před operačním zákrokem. Mohou jíst a pít jako obvykle, pouze se doporučuje vzít si sebou tmavé brýle proti slunečnímu záření či větru a dešti. Pravidelně užívané léky (například pro korekci tlaku, inzulín, hormony) by se neměly vysazovat. Klienti by neměli užívat alespoň 2 týdny před plánovanou operací léky ovlivňující krevní srážlivost – salycáty a ostatní (Acylpyrin, Anopyrin, Aspirin, Godasal, Tyclid, Tagren, Apo-Tic, apod. Vysazení Warfarinu respektive Lawarinu je nutné konzultovat s praktickým lékařem. V den výkonu před zákrokem je zapotřebí odstranit make-up a žádný nenanášet. Je zapotřebí před  výkonem také odložit čočky, sluchadlo, protézy, šperky.

Není vhodné jet domů po operaci autem jako řidič a klient by si měl zajistit doprovod, pokud pojede domů veřejnou dopravou. Po zákroku, který se provádí v lokální anestezii, klientka či klient je při vědomí. Po zákroku obvykle zůstává na klinice hodinu v klidu a s chladícím obvazem (nikoliv ledovým) a chlazení je nutné i v domácím ošetřování. Zabrání se tak velkým otokům či modřinám. Otoky se obvykle vstřebají do týdne. Vhodné je také spát na zádech nejméně týden, tj. do vyndání stehů.

GrandClinic > KOREKCE OČNÍCH VÍČEK > Korekce dolních víček
Loading...

KOREKCE OČNÍCH VÍČEK

Loading...

KOREKCE OČNÍCH VÍČEK

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje