Výplň objemu prsou vlastním tukem

Zvětšení prsou vlastním tukem

Zákrok v sobě zahrnuje dvojí efekt formování postavy: odsátí tuku v problémových partiích v lokální anestezii přístrojem Body Jet a současně přenos separovaného tukového implantátu do prsou injekční metodou k modelaci poprsí a dekoltu. V podstatě se jedná o autotransplantaci.

Kdo může zákrok podstoupit?

Zvětšení prsou vlastním tukem je vhodná pro zdravé ženy, které chtějí vypadat přirozeně a nepřejí si implantáty a nechtějí podstoupit plnou narkózu. Je vhodná pro mladší i starší zájemkyně, pro ženy, které ještě nerodily, nebo ženy půl roku poté, kdy přestaly kojit. Aby bylo možné zvětšit poprsí vlastní tukovou tkání, musí mít zájemkyně na těle partie s dostatečnou vrstvou podkožního tuku. Je zapotřebí odebrat tukovou tkáň pomocí přístroje Body Jet z míst, které jsou právě tukem trochu zdeformovaná, nejlépe z oblasti břicha, boků, vnějších či vnitřních stehen. Ke zvětšení objemu prsou stačí podstoupit liposukci jedné až dvou jmenovaných oblastí. Každá postava je jiná a tuk se může nadměrně hromadit v jedné oblasti těla, odkud lze odebrat tukovou tkáň. Možnost zákroku určí vždy lékař při osobní konzultaci.

Jak probíhá zvětšení prsou vlastním tukem a jak dlouho trvá?

Lékařům umožňuje přístroj Body Jet šetrnou techniku odběru tuku. Podstata přístrojové Body Jet liposukce spočívá v rozrušení tukové tkáně velmi tenkým vodním paprskem proudícím tenkou kanylou pod kůži a šetrné vymývání tuku z odsávaných oblastí těla ven do připraveného lipo kolektoru. Separátor oddělí zdravé životaschopné kmenové tukové buňky od buněk poškozených. Takto připravený tuk je možno po skončení liposukce přenést do prsou pomocí injekční stříkačky. Část separovaného tuku se aplikuje pod prsní žlázu ke svalu a část do podkožní tukové tkáně prsu. Aplikaci do prsou během výkonu může klientka sledovat a případně se i vlastním názorem může podílet na korekci tvaru a velikosti prsů. K aplikaci do prsou se používají 1-2 vpichy na každé straně (zevní strana prsu či pod prsem). Po dokončení aplikace tuku jsou drobné vstupy přelepeny stery stripy a hydrofobní náplastí. Výkon se končí lehkou bandáží poprsí.

 Nelze přesně říci, kolik tuku je zapotřebí, protože každá postava ženy je jiná a různí se také pevností kůže, velikostí prsou, věkem, výškou a váhou. Je na lékařích, aby posoudili, kolik tuku do prsou přenesou. Aby měl přenesený tuk šanci dobře se integrovat, musí ho být přiměřené množství. A tuková tkáň musí být obklopena dobře prokrvenou tkání a rovnoměrně rozložena, jinak nezíská cévní zásobení, odumře. Tělo pak odumřelou tkán vstřebá.  Při zákroku se mohou prsa zvětšit o jednu až dvě velikosti, přičemž se předpokládá, že se uchytí 70–80 procent implantovaného tuku. Pokud zájemkyně touží i tak ještě po větším objemu prsou, lze zákrok zopakovat po půl roce i několikrát. 

Jak dlouho trvá rekonvalescence? Zoom gallery

Vzhledem k šetrnosti přístroje Body Jet lze celý výkon provést pouze v místním znecitlivění, odpadá narkóza. Kromě rychlého hojení a minimální zátěže pro organismus je výhodou i nulové riziko antigenní reakce, tedy reakce organismu na umělý materiál. Operační zákrok nezanechává viditelné jizvy ani nejsou známa rizika pooperačních komplikací. Samotný přenos vlastního tuku nevyvolává alergické reakce ani nehrozí přenos infekčního onemocnění, protože dárcem je totožný s příjemcem. Jedná se tedy o autotransplantaci.

Naše zdravotní zařízení je klientka schopna opustit do 1 hodiny po výkonu, který může trvat 90 až 120 minut. Po operaci je zapotřebí si zajistit odvoz do domácí péče a zůstat v klidu alespoň 2-3 dny. Poté mohou klientky vykonávat běžnou činnost, ale neměly by zvedat nic těžkého a namáhat prsní svaly. Hojení probíhá velice rychle. Většina klientek může po zákroku odložit kompresivní prádlo po měsíci. Co se týče omezení činnosti či sportovních aktivit, tak bývá krátkodobé, dokonce si nevyžaduje ani pracovní neschopnost. Obvykle definitivního efektu zákroku je dosaženo po třech měsících. Zákrok lze opakovat po půl roce.

Akční cena: 60 000 Kč.

Prsa před zákrokemZoom gallery
Prsa před zákrokem
Prsa po zákroku, zvětšení vlastním tukemZoom gallery
Prsa po zákroku, zvětšení vlastním tukem
Prsa před zákrokem, zvětšení prsou vlastním tukem
Prsa před zákrokem, zvětšení prsou vlastním tukem
Prsa po zákroku, zvětšení prsou vlastním tukem
Prsa po zákroku, zvětšení prsou vlastním tukem

GrandClinic > AKČNÍ SLEVY > Zvětšení prsou vlastním tukem

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje