Omlazení obličeje vlastím tukem

Omlazení obličeje vlastím tukem  

Chcete si udržet obličej v mladistvém vzhledu. A třeba omládnout nejméně o deset let? Tak vyzkoušejte novinku v tzv. výplňových materiálech – vlastní tuk. Jak víme s přibývajícími léty ztrácí kůže elasticitu a zejména v obličeji se prohlubují vrásky. Je jasné, že právě o vrásky, či hluboké nosoretní rýhy nikdo nestojí, ani ženy, ani muži. Nabízíme kromě tradičních výplní kyselinou hyaluronovou a omlazení obličeje vlastní krví respektive plazmou (trochu dražší, ale trvalejší variantu – omlazení obličeje vlastním tukem. Její bezesporu největší výhodou je přirozený vzhled a vlastní výplňový materiál, respektive vlastní tuk.

Před zákrokem

Před zákrokem je třeba přijít na konzultaci s naším lékařem, který se specializuje na přenosu tuku jak do prsou, tak i do obličeje a jiných míst na těle. Při osobní konzultaci lékař posoudí, odkud lze odebrat patřičné množství tuku a určí možnosti, jak postupovat při tzv. transplantaci tuku do podkoží vybraných míst obličeje.

Postup při zákroku

Jak získáme životaschopný tuk, který v podkoží proroste a vyhladí nerovnosti a vrásky? K této moderní metodě, která dává naději na zpomalení stárnutí obličeje mnoha ženám i mužům, je zapotřebí přístroj Body Jet a zkušeného plastického chirurga. Díky modernímu přístroji Body Jet lze totiž odebrat z vybraných částí těla, respektive z podkoží, malé množství tuku. Po této malé liposukci se získaný tuk upravuje ve speciálním přístroji. Během několika minut se oddělí životaschopný tuk s kmenovými buňkami od nežádoucích odumřelých buněk, anestetického roztoku či zbytků krve. Po té lékař-specialista přenese pomocí tenkých kanyl tento kvalitní výplňový materiál pod kůži v obličeji do požadovaných míst. Výplň z vlastního tuku lze vpravit do vrásek na čele, vějířků u očí, do nosoretních rýh, mimických vrásek na horním rtem.

Liposukce pomocí přístroje Body Jet bude trvat půl hodinu, vlastní aplikace tuku další půl hodinu. Celý zákrok  je v podstatě bezbolestný, protože se dělá buď v lokální anestezii, nebo  po podání slabých sedativ.

Po zákroku

Po zákroku může klientka či klient potřebnou dobu odpočívat na klinice a poté odejít nejdéle za hodinu domů. Po aplikaci tukové výplně se mohou objevovat  v prvních dnech otoky a modřinky. Ty se vytrácí postupně, rekonvalescence je individuální, někdy trvá tři dny, jindy až týden. Konečný efekt omlazení je patrný do 10 dnů, kdy tuk díky kmenovým buňkám dokonale proroste do podkoží.

Zkuste naší novinku, kterou jsme zavedli díky speciálnímu zpracování odebraného tuku. Věřte, že po tomto zákroku omládnete a pohled do zrcadla vás zase bude těšit!

GrandClinic > OMLAZENÍ > Omlazení obličeje vlastím tukem

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje