Trvalé odstranění nadměrného pocení v podpaží

Trvalé odstranění nadměrného pocení v podpaží

Mnozí z nás se setkali s metodou jak se zbavit nadměrného pocení v podpaží, na zádech, na dlaních rukou či na ploškách chodidel pomocí aplikací botulotoxinu. Naši lékaři samozřejmě nabízejí trvalé_odstranění_pocení_v_podpaží_metodou_body_jet.jpgtuto metodu, která však účinkuje nejdéle rok a poté se musí zopakovat. Ale na naší klinice doporučujeme metodu pomocí přístroje Body Jet. Naše klinika disponuje specialistou na tento zákrok – odstranění nadměrného pocení v podpaží, kdy je efekt skutečně trvalý.

Průběh zákroku

Nadměrné pocení (hyperhidróza) trápí asi 1% obyvatelstva. Lidé s nadměrným pocením se potí i při nízké teplotě a v klidu. Postižení se potí buď po celém těle, nebo jen na určitých místech těla: na čele, ve vlasech, na dlaních rukou, v podpaží nebo na ploskách nohou. Body Jet je nejefektivnější a jemná metoda výrazného snížení až odstranění stálého nadměrného pocení. Lokální potní žlázy jsou zničeny a odsáty kyretou Body jetu. Ošetření je provedeno v lokální anestézii a už po hodině po zákroku je možné se vrátit k běžným aktivitám.

Při výkonu je klientka plně při vědomí a samozřejmě v kontaktu s ošetřujícím personálem. Na začátku zákroku se v podpaží po místním znecitlivění vytvoří velmi drobný řez (3mm), poté se speciální kanylou aplikuje roztok s lokálním anestetikem do podkoží podpaží. Následně kanylou-kyretou je vstřikován znecitlivující roztok a potní žlázky jsou kyretou odstraňovány a spolu s roztokem odsávány do odpadní nádoby přístroje Body Jet. Po skončení výkonu jsou drobné vstupy přelepeny a staženy speciálními náplastmi – tzv. steristripy (není potřeba šití rány). Operační ranky jsou dále ošetřeny sterilním suchým krytím a lepením.

Pooperační průběh

Naše zdravotní zařízení je klientka schopna opustit do hodiny po výkonu. Prakticky se hned může vrátit k běžným denním aktivitám. Následující den je vhodné vyměnit původní sterilní krytí. Rány s ponechanými steristripy je zapotřebí přelepit speciálními hydrofobními náplastmi – Hydrofilm.  Vždy před výměnou krytí je vhodné ranky ošetřit dezinfekčním sprejem (Betadine, Braunol, Cutasept, Septonex apod.). Po aplikaci náplastí je již možné se osprchovat, do zahojení ranek je však zakázáno se koupat. V případě potřeby lze vyměnit vrchní hydrofobní náplasti za nové. Steristripy z ran se mohou odstranit až 10. den po zákroku. Pak již není nutné žádné krytí ran a je dovoleno se také i koupat.  K utišení bolesti po zákroku jsou vhodná analgetika (Novalgin, Ibalgin, Panadol apod.).

V balíčku pro domácí ošetření je sterilní suché krytí, speciální náplasti po zákroku.

Obvykle definitivního efektu zákroku je dosaženo po 6 týdnech.

 

GrandClinic > AKČNÍ SLEVY > Trvalé odstranění nadměrného pocení v podpaží

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje