plastický chirurg

MUDr. Michal Makel´

 

MUDr. Michal Makel - plastický chirurg

MUDr. Michal Makel je absolvent Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Má mezinárodní zkušenosti z výměnných pobytů v Drážďanech a Římě. Po studiu získal atestaci z plastické chirurgie a specializoval se v oblasti mikrochirurgie. Aktuálně pracuje na Klinice plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a na Klinice Kasiopea v Praze.

Oblasti specializace: MUDr. Makel se věnuje širokému spektru operací v oblasti plastické chirurgie, včetně rekonstrukčních a estetických zákroků na obličeji, prsou, břiše a rukou. Je expertem na liposukci přístrojem Body Jet, což zahrnuje ošetření břicha, boků, stehen, paží, kolen a zad jak u žen, tak i u mužů. Nabízí také pokročilé techniky v oblasti operací horních a dolních víček, včetně browliftů, stejně jako přenos vlastního tuku do prsou nebo pro korekci vad obličeje a ošetření stárnoucí kůže na hřbetech rukou. Aplikuje botulotoxin na redukci vrásek a omezení zvýšeného pocení. Všechny zákroky nabízí v lokální anestezii, což zajišťuje pacientům maximální komfort a bezpečnost.

Jazykové znalosti: Němčina, angličtina, italština

Osobní zájmy:  Rád cestuje a objevuje krásy přírody a kultur. Sleduje nejnovější trendy v medicíně a estetické chirurgii, věnuje se cyklistice a plavání a má zálibu v klasické hudbě a kultuře.

Motto: "Rád rozumně vylepšuje jinak od přírody dokonalé lidské tělo k dosažení přirozeného a zdravého vzhledu."

GrandClinic > NAŠI LÉKAŘI > MUDr. Michal Makel´
Loading...

NAŠI LÉKAŘI

Loading...

NAŠI LÉKAŘI

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje