Lipolýza

INJEKČNÍ LIPOLÝZA je jednou z novějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Lze ji označit za neinvazivní liposukci. Nejedná se o zázračný způsob redukce váhy, ale o řešení tukových polštářků v partiích, kde nepomáhá ani pravidelné sportování či redukční dieta. 

 Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka zvaná lecitin přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Samotný zákrok není náročný, trvá přibližně 30 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii, a to ani v lokální. 

Co je lecitin? V podstatě přírodní produkt získávaný ze sojových bobů a vyráběný rovněž v těle. Tento enzym štěpí tuky na malé části, které jsou přirozenou cestou eliminovány z těla. 

DOPŘEJTE SI RYCHLÉ ZHUBNUTÍ! Odolný podkožní tuk tzv. nadbytečné tukové polštářky  (bříško, boky, podbradek,  tváře, kolena, podbradek, silnější paže, atd.) vůči zaručeným dietním metodám či fitness tréninkům,  rozpustíme pomocí séra vpraveného pod kůží tzv. injekční lipolýzou. Máme pro vás připraveného odborníka, plastického chirurga, který vám pomůže od problémů.

Ihned po ošetření můžete jít domů a vrátit se ke svým běžným činnostem. Doporučujeme pít nejméně 2 litry vody denně a užívat dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tím se zrychlí odtok rozpuštěného tuku z těla. 

Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 2 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Ošetření má příznivý vliv na kolagen, čímž je dosaženo stahujícího efektu kůže. 

GrandClinic > OMLAZENÍ > Lipolýza

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje