BioMat Polštář

Polštář BioMat stabilizuje hlavu a krk a poskytuje uživateli úlevu při léčbě. Polštář BioMat obsahuje krystaly černého turmalínu a ametystu, které dávají výhody ze dvou nejléčivějších kamenů na světě.

Tento výrobek doplňuje BioMat Professional nebo BioMat Mini.
 

biomat_pillow.jpg

Vynikající lékařské a terapeutické výsledky

Léčivá síly BioMatu si získává příznivce po celém světě. Používání polštáře BioMat s BioMat Mini nebo BioMat Professional dává záruku v terapii negativními ionty a ametystovými krystaly než při použití běžného polštáře, zvláště při vysokých teplotách.

 

Cílená podpora terapie hlavy a krku

Polštář BioMat poskytuje stabilizaci oblasti hlavy a krku během léčby. Ve spojení s Professional nebo Mini BioMat lze polštář BioMat použít k udržení chladné hlavy, zatímco BioMat dodává terapeutické teplo vzdáleného infračerveného paprsku do okolních oblastí. Polštář BioMat, který se používá samostatně, poskytuje cílenou dodávku negativní iontové terapie do oblasti hlavy a krku.

 

Kvalitní materiály a zpracování

Když si koupíte polštář BioMat, investujete do výrobku, který používá pouze špičkové komponenty, včetně krystalů ametystu a černého turmalínu pokrývající celou plochu polštáře. Obklopují tvarovaný polštář z vysoce kvalitní paměťové pěny, která se formuje do jedinečné formy uživatele a poskytuje bezkonkurenční stabilizaci této zranitelné oblasti.

 

Ošetření kdy a kde to potřebujete

Kupte si polštář BioMat a užívejte si velkých výhod negativních iontů, ametystu a černé tourmeline, kdykoli je potřebujete. Polštář BioMat lze použít během každodenních ošetření nebo během spánku. Za malou investici můžete chránit své zdraví, pohodlí a pohodu na další roky.

Technická Specifikace :

Professional velikost :  485x300x110  mm
Váha :  2,5 Kg
Spotřeba :  50 watt
Voltáž :  220 Volt
Volitelná teplota :  18-55 Celsius
Amethyst velikost :  3-5 mm
Amethyst barva :  přirozená,jasne čistá,fialová

Zavolejte 721 221 287 nebo objednejte výrobek u nás

GrandClinic > BIOMAT AMETHYST > BioMat Polštář

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botulotoxinu 

Lipolýza

Pro muže

BioMat Amethyst

 

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad
* - povinné údaje