BioMat Polštář

Polštář BioMat stabilizuje hlavu a krk a poskytuje uživateli úlevu při léčbě. Polštář BioMat obsahuje krystaly černého turmalínu a ametystu, které dávají výhody ze dvou nejléčivějších kamenů na světě.

Tento výrobek doplňuje BioMat Professional nebo BioMat Mini.
 

biomat_pillow.jpg

Vynikající lékařské a terapeutické výsledky

Léčivá síly BioMatu si získává příznivce po celém světě. Používání polštáře BioMat s BioMat Mini nebo BioMat Professional dává záruku v terapii negativními ionty a ametystovými krystaly než při použití běžného polštáře, zvláště při vysokých teplotách.

 

Cílená podpora terapie hlavy a krku

Polštář BioMat poskytuje stabilizaci oblasti hlavy a krku během léčby. Ve spojení s Professional nebo Mini BioMat lze polštář BioMat použít k udržení chladné hlavy, zatímco BioMat dodává terapeutické teplo vzdáleného infračerveného paprsku do okolních oblastí. Polštář BioMat, který se používá samostatně, poskytuje cílenou dodávku negativní iontové terapie do oblasti hlavy a krku.

 

Kvalitní materiály a zpracování

Když si koupíte polštář BioMat, investujete do výrobku, který používá pouze špičkové komponenty, včetně krystalů ametystu a černého turmalínu pokrývající celou plochu polštáře. Obklopují tvarovaný polštář z vysoce kvalitní paměťové pěny, která se formuje do jedinečné formy uživatele a poskytuje bezkonkurenční stabilizaci této zranitelné oblasti.

 

Ošetření kdy a kde to potřebujete

Kupte si polštář BioMat a užívejte si velkých výhod negativních iontů, ametystu a černé tourmeline, kdykoli je potřebujete. Polštář BioMat lze použít během každodenních ošetření nebo během spánku. Za malou investici můžete chránit své zdraví, pohodlí a pohodu na další roky.

Technická Specifikace :

Professional velikost :  485x300x110  mm
Váha :  2,5 Kg
Spotřeba :  50 watt
Voltáž :  220 Volt
Volitelná teplota :  18-55 Celsius
Amethyst velikost :  3-5 mm
Amethyst barva :  přirozená,jasne čistá,fialová

Zavolejte 721 221 287 nebo objednejte výrobek u nás

GrandClinic > BIOMAT AMETHYST > BioMat Polštář

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje