Operace karpálního tunelu

Syndrom karpálního tunelu

Máte bolesti ruky respektive trpíte bolestí ve dlani, nemáte dokonalou hybnost svalů palcové strany a nejdříve v noci a pak i ve dne máte mravenčení ve druhém, třetím a čtvrtém prstu. Prsty vás navíc i pálí. Trochu úlevy vám přinese protřepání prstů, ale bolest se vrací?

Zřejmě jste už navštívili lékaře, který usoudil, že trpíte syndromem karpálního tunelu. Nejdříve se dá překonávat tato bolest konzervativně, menší námahou ruky, ortézou, mastičkami. Když tato léčba nezabere, pak je nutné přistoupit k vyšetření EMG, které by mělo potvrdit diagnózu – syndrom karpálního tunelu. A poté by měla následovat chirurgická operace, což je jediné řešení, které odstraňuje příčinu nemoci. Budeme rádi, když se obrátíte na naše lékaře, specialisty na tuto operaci, kteří den co den pomáhají lidem se stejnými problémy. Na naší pražské Klinice Kasiopea totiž nově pracují specialisté na operaci ruky, tedy i na operaci karpálního tunel plastický chirurg MUDr. Petr Vondra a MUDr. Martin Vlach, ortopéd.

Pokud nechcete dlouho čekat, určitě se na nás obraťte a zavolejte. Po domluveném termínu konzultace a pokud budete mít potvrzenou diagnózu syndromu karpálního tunelu z EMG sebou, můžete operaci podstoupit hned ten den, nebo po domluvě nejpozději do 14 dnů.

Naši lékaři provádí klasickou otevřenou operaci v místním znecitlivění. Z podélného řezu (ne více než 2 cm) ve dlani přeruší příčný vaz v zápěstí a dojde tak k uvolnění struktur přítomných v karpálním kanálu, tedy i k uvolnění utiskovaného nervu (nervus medianus). Operace probíhá ambulantně v lokální anestezii a trvá zhruba 15 až 20 minut. S přípravou a následným odpočinkem na klinice budete do 45 minut odcházet z kliniky do domácí péče. Po deseti až čtrnácti dnech se vyndávají stehy. Po operaci je nejméně měsíc dodržovat klidový režim ruky, ale i pak příliš ruku nezatěžovat. Plná zátěž je možná po 3 měsících.

Akční cena : 10 000 Kč

GrandClinic > AKČNÍ SLEVY > Operace karpálního tunelu

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje