Liposukce Body Jet

Liposukce Body Jet

Liposukce s moderním přístrojem Body Jet je rychlá, bezbolestná, šetrná vůči okolních tkáním a vyžaduje pouze krátkou rekonvalescenci. Liposukce patří k nejčastějším ambulantním zákrokům v lokální anestezii na naší klinice.  Pomocí přístroje Body Jet lze udělat liposukci jedné, dvou a maximálně čtyř oblastí těla. Nechte si u nás vymodelovat vysněnou postavu!

U většiny dospívajících a dospělých lidí se usazuje na těle nerovnoměrně tuková vrstva. A čím jsme starší, tím rychleji se zvětšují tukové polštářky na břiše, bocích, stehnech, pod bradou či na zádech a jinde. A čím jsme starší, tím hůře a pomaleji se rychle nabyté tukové zásoby dají odbourat správnou životosprávou či pravidelným sportováním. Proto doporučujeme liposukci pomocí moderního přístroje Body Jet, která dokáže odsátím tukových vrstev z podkoží z mnoha částí těla a vymodelovat vysněnou postavu. Naši mezinárodně vyškolení lékaři vás dokážou v souhře s moderním přístrojem Body Jet natrvalo a bezbolestně zbavit velkého trápení, které se stane během jednoho dne jen zlým snem. Po zákroku můžete odejít domů a druhý den vykonávat běžné činnosti. Liposukce pomocí moderního přístroje Body Jet skutečně napomůže rychlému a trvalému zhubnutí. Skutečně Vás zbaví tukových buněk, které jak známo už na stejném místě po takovém odsátí, nemají šanci se znovu obnovit. Zbylé buňky pouze mohou zvětšovat objem, takže je zapotřebí si hlídat nadále životosprávu.

Průběh zákroku

Při liposukci přístrojem Body Jet se nejdříve pomocí zavedené kanyly vstřikuje lokální anestetikum do podkoží. Po chvíli, kdy začne anestetikum působit operatér díky stejnému otvoru v kanyle a přístroji Body Jet vstřikuje pod mírným tlakem do podkoží jemně pulsující vějířovitý vodní paprsek, kterým bezbolestně a bez porušení okolních tkání, cév a nervů uvolňuje z podkoží mikrokapičky tuku.  Stejnou kanylou pak operatér jemně odsává tukovou tkáň druhým otvorem v kanyle, která je napojena na pumpu vyvíjející podtlak v přístroji.

To je stručný popis více jak hodinového procesu, kterým každý zájemce při vědomí během zákroku projde. Před zákrokem můžete jíst a pít jako obvykle. V závěru operace pak zdravotní personál přelepí místa vpichu pro zavedení kanyly (většinou jsou pouze 2) steristripy (sterilní náplasti), které nahrazují stehy a odstraňují se po 7 až 9 dnech v domácím prostředí. Není třeba chodit na kliniku na tzv. vyndání stehů či na jiné ošetření.  Po zákroku zůstávají klientovi pouze malé jizvičky a do týdne mizí i malé modřinky, které se individuálně mohou vytvořit.  Na rozdíl od klasické liposukce, kdy po zákroku musí klienti ležet několik dnů v klidu v posteli a více jak týden z podkoží odtéká krví zabarvený roztok, tak po liposukci pomocí přístroje Body Jet většina klientů odchází domů půl hodiny po operaci a v „suchém“ po zákrokovém stavu. Navíc dochází k minimálním krevním ztrátám, na rozdíl od klasických liposukcích, které se provádějí v plné anestezii a vyžadují tím pádem i delší rekonvalescenci.

Lokality vhodné na liposukci

Není nijak nadnesené, když se o této metodě říká, že je přímo zázračná.  Téměř bezbolestně a bez potu a sebezapření se zbavíte nežádoucího tuku v podkoží, jak ve velkých lokalitách, tak i v malých oblastech. Pomocí přístroje Body Jet děláme ambulantně liposukce břicha,    liposukci hýždí, liposukci stehen (vnitřních, vnějších a předních)liposukce boků, liposukce zad, u mužů i liposukce prsou. Dobré výsledky má i liposukce v menších partiích jako jsou kolena, kotníky, paže a velice žádaná je i liposukce brady tzv. podbradku. 

Metodu Body Jet lze doporučit v jakékoli roční době a je vhodná pro každý věk pro ženy i muže, ale za doprovodu rodičů i pro dospívající dívky či chlapce. Ačkoli je tato metoda liposukce pro tělo velmi málo zatěžující, je lepší, když je klient zdráv a jeho organismus není namáhán nějakou probíhající nemocí. V takovém případě je lépe zákrok o něco posunout.

Po zákroku

Po zákroku se musí dodržovat klidový režim maximálně tři dny. Lze vykonávat běžnou činnost, nikoliv velkou fyzickou námahu. Kompresní prádlo lze nosit podle uvážení tři dny, nebo až deset dnů, zkrátka až do úplného zhojení podkožních tkání a vyhlazení kůže. Po každém zákroku je vhodné užívat Wobenzym, který zlepšuje průtok lymfy tělem a urychluje hojivost. Dobré zkušenosti jsou i s Aloe Concentrát mastí, kterou můžete u nás na klinice zakoupit. Po dvou týdnech se vstřebávají podkožní modřiny a otoky. V oblastech, kde byla odsáta tuková tkáň, dochází k vrůstání vazivové tkáně, která se po několika měsících hojení začne vstřebávat. Je vhodné na tuto oblast přikládat vlažné obklady po dobu 20 minut denně. Kůži se zatvrdlinkami je zapotřebí masírovat tzv. válečkováním směrem k srdci už druhý den po zákroku. Alternativní možností jsou i lymfatické masáže.

 Liposukce jako start k trvalému zhubnutí

Námi doporučovaná liposukce přístrojem Body Jet nejen modeluje tělo do ideálních křivek a zbavuje tukových polštářků. Díky zkušenostem našich klientů víme, že dokáže nastartovat i proces dalšího hubnutí u mužů a žen s nadváhou, kdy tuk se ukládá nejen v podkoží, ale i  kolem vnitřních orgánů. Výsledek je tak skvělý u klientů, kteří mají dostatečně pružnou kůži a  ještě nemají tzv. uvolněnou kůži. V takovém případě je liposukce po dlouhých opakovaných nefektivních dietách a spoustu stresujících chvil z jojo efektu, velice účinná. Po liposukci s přístrojem Body Jet ztratí během pár dnů po zákroku až čtyři kila a pak už stačí trochu vůle a dodržovat životosprávu a více pohybu a jste na startu k dalšímu zhubnutí a zeštíhlení.

Liposukce pomocí moderního přístroje Body jet garantuje:

  • snadné odstranění velkého množství tukových nadbytků
  • skvělé výsledky, rychlé zotavení, okamžitý efekt, bez následného krvácení
  • je vhodná pro ženy i muže, bez rozdílu věku
  • přijdete, odejdete a vracíte se k běžným aktivitám za pár dní
GrandClinic > PRO MUŽE > Liposukce Body Jet

 

Nabídka ambulantních zákroků

Liposukce Body Jet

Zvětšení prsou

Nadměrné pocení

Korekce víček

Omlazení obličeje plazmou

Aplikace botoxu

Lipolýza

Pro muže

Operace karpálního tunelu

BioMat Amethyst

 

* - povinné údaje